Aktuálně

DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ
Potvrzení o finančních darech pošlu všem, kteří si požádají. Pište, prosím, na mail: zatoulanestesti@seznam.cz
Pro vystavení potvrzení je potřeba uvést jméno a příjmení, datum narození a adresu trvalého bydliště.
Z předcházejících let vím, že většině z vás stačí poslat oskenované potvrzení na mail, pokud potřebujete poslat originál poštou, uveďte to.
Děkuji, že pomáháte ❤❤❤
____________________________________________________________________________________________________
🐱Charitativní kalendáře na rok 2021🐱
Celkem jsme nechali vytisknout 300 kusů kalendářů. Část je pro Vás připravena k vyzvednutí přímo v útulku, další čekají na odeslání od Klárky ze Šumperska, která si letošní kalendáře vzala na starost. Cena za kus je 200 Kč, v případě odeslání Zásilkovnou se připočte ještě 65 Kč. 😊
V případě zájmu o zaslání kalendáře poštou objednávejte, prosím, na mailu:  blogerkaklarka@gmail.com
Pokyny k platbě a další informace se dozvíte ve zprávách při komunikaci s Klárkou.
Za finanční pomoc při tvorbě kalendářů spolek děkuje cukrárně Velkolosinské pralinky, firmě Steel Morava Construstion, akvazoo Rataj, firmě Zdraví a fitness a Michalovi Navrátilovi, firmě Potetuj.cz a Kulickyprokocky.cz, Veronice Ježíkové, Ondrovi Kočkovi, Lucii Nevludové, Verče Krakešové, Patrícii Minďašové, Blance, Petře Vomočilové Jahodové, Marii Herdové, Jiřímu Brožovi, Radkovi Bogarovi, Zdeňce Pospíšilové, Janě Bitalové, Gabriele Brezániové, Kláře Ticháčkové, Michalovi Daňkovi, Kristýně Vaňkové, Hance Radlové, Michaele Vaňkové, Janě Gerbocové ml. a st.
Za realizaci projektu děkujeme Janě Bitalové a její rodině, Marii Herdové a jejímu příteli, Michaele Štenclové a jejímu příteli, Zdeňce Pospíšilové a její rodině, Štěpánovi Bartošovi, Lucii Pavelkové, Veronice Krakešové, Pavlovi Kotrášovi a Petrovi Barbořákovi.
Všem, kteří koupí kalendářů podpoří náš spolek, z celého srdce předem děkujeme ❤ ❤ ❤